Membrany dachowe:

Istotnym elementem konstrukcji dachu jest membrana dachowa. Warto zakupić ją wraz z pokryciem dachowym, tak aby całość konstrukcji w pełni spełniała swoje funkcje. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się wytrzymałością na promienie UV i wysokie temperatury. Do montażu membran polecamy wybór podstawowych akcesoriów, takich jak taśmy klejące z klejem kauczukowym. Nasza oferta adresowana jest do mieszkańców Przemyśla oraz całego regionu.

Wkręty do blach:

W asortymencie posiadamy również pozostałe akcesoria dachowe potrzebne do montażu pokryć dachowych, tak aby cała usługa została wykonana kompleksowo. Znajdują się w nim m.in. wkręty do blach. Oferujemy produkty marki Info-Global. Do łączenia konstrukcji stalowych polecamy warianty samowiercące z podkładkami EPDM (dostępne również bez nich). Przeznaczone do zespalania części o różnej grubości.

Okna i wyłazy:

Produkty od firmy FAKRO lub OKPOL o zróżnicowanych wymiarach z łatwością dopasowujące się do rozmaitych konstrukcji pokryć dachowych.

Kominki wentylacyjne:

Oferta obejmuje akcesoria dachowe w postaci kominków wentylacyjnych marki KRONO-PLAST. Dostępne w wielu wariantach, do każdego z nich dobrać można wszystkie niezbędne elementy systemowe, m.in. przejścia przez membrany dachowe, przejścia dostosowane do pokryć dachowych z blachy, dachówek ceramicznych i betonowych, gontów oraz papy termozgrzewalnej.